Hakkımızda 30+ yıldır Sanica

1987 yılında kurulan SANICA, Türkiye’nin ilk akrilik küvet üreticisi olup aynı zamanda banyo, spa, ısı, tesisat, cam, altyapı olmak üzere toplam 7 ana grupta üretimine devam etmektedir.

2 ülkede 7 tesiste üretim yapan ve ürünlerini 50’den fazla ülkeye ihraç eden SANICA, Avrupa’nın en büyük 5 küvet üreticisinden olup, dünyaca tanınan saygın bir markadır.

Fatinoğlu Holding, aldığı yeni yatırım kararıyla SANICA marka yeni nesil elektrikli forklift üretimine hızlı bir giriş yapmıştır. Yerli üretim vizyonu ile faaliyetlerini yürüten firma, yerli üretici olmanın avantajlarını da kullanarak uygun fiyatlarla operasyonel kiralama hizmeti sunmaya başlamıştır.

Kalite, sağlık ve yeniliğe önem veren, özgün, yaratıcı üretimleriyle sektörde Türkiye lideri olan SANICA, Fatinoğlu Holding kuruluşudur.

ZAMANI GELMİŞTİ…

SANİCA, Yeni Nesil Elektrikli Yerli Üretim Forkliftlerimiz, PUMA, LEON, PANTER S ve TİGER modelleri olarak Manisa’nın Akhisar ilçesinde, robotik sistem son teknolojiyi kullanarak, yüksek eğitim ve deneyime sahip Türk mühendis ve teknisyenlerle üretilmektedir.

Yerli Üretimini yaptığımız ergonomik kullanımlı forkliftlerimiz, İtalyan ve İspanyol mühendisler ile ortak çalışma sonucunda elektronik (motor kontrol üniteleri vs.) aksamları İtalyan SME firmasından temin edilen, birçok bilinen tanınmış marka ile, aynı özelliklere sahip joystick kontrol sistemli, 1.6 tondan 2 tona kadar ister 3, ister 4 tekerli, 2 tondan 4 tona kadar ,3300mm den,7000mm ye kadar kaldırma asansörleri bulunan çok özellikli, çevreye duyarlı yeni nesil elektrikli forklifttir. Kapalı alanda deposu bulunan tüm ticari kuruluşlar için uygun olan, çevreye insana zararsız, birden fazla güvenlik üst düzey sensörleri sayesinde kaza risklerini minimize etmiştir.  Aynı zamanda fosil yakıtlara oranla çok daha az enerji harcayan forkliftlerimiz, işletme giderleri incelendiğinde ödenen ilk alış maliyetini tek vardiyada 2 yıl içersinde geri ödeyebilmektedir. Ayrıca 80V seçeneği ile güçlü bir kullanım sağlamaktadır.

SANİCA Yeni Nesil Elektrikli Yerli Üretim Forkliftlerimiz ile, mekanik bakım onarımından, elektronik/elektrik onarımına, lastik, akü satışına, Sıfır forklift satışından, 2.el forklift satışına, filo forklift kiralamaya, kasko hizmetlerine, alternatif ekonomik çözümler ile hizmet sunabilmenin, Zamanı Gelmişti

Yeni Nesil Bu hizmet anlayışına biz ‘’Exclusive sales‘’ diyoruz. Çünkü kabuğumuza sığmıyor, Dünya’ya açılıyoruz.

72 ülkede, 750 çalışan

Sanica ailesi, büyümeye devam ediyor. 750 çalışanı ile Sanica, İstanbul, Akhisar ve Elazığ'daki fabrikalarında üretim yapıyor.

Satış Sonrası Destek

Her zaman ve her yerde müşterilerine hızlı, ekonomik, kaliteli hizmet sunan Sanica, satış sonrasında da garanti süresi ve müşteri ilişkileriyle 7/24 destek sağlamaktadır.

Özgün Tasarımlar

İnce ve şık tasarımlarıyla Sanica, müşterilerine daima en yüksek kalitede ürünler sunmayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı taahhüt eder.

0

Yeni Nesil Elektrikli Forklift

0

Satış noktası

0

Kişlik Ekip

0

Yıllık Deneyim