+ Egzoz Emisyonları yok: Özellikle kapalı alanlarda elektrikli forklift kullanılması mecburidir. Ayrıca gıda sektöründe egzoz gazı üreten araçlar sağlık bakımından tehdit oluşturduğu için Avrupa standartlarına göre kullanımı yasaklanmıştır.

+ Yakıt Tasarrufu: Elektrik maliyetinin çok daha düşük olması sebebiyle işletmeye daha tasarrufludur. Aşağıdaki tablodaki örneği inceleyebilirsiniz. (Dizel karşısında Kendini maksimum 36 ayda amorti eder.)

+ Yedek Parça Termin Süresi: %76 yerli yedek parça oranı ile Merkez Stoktan derhal teslim.

+ ACL ( Mobil ) Servis Hizmeti : 7 / 24 Kesintisiz servis hizmeti ile müşteri memnuniyeti.

+ Uygun Bakım Maliyetleri: Daha az hareketli parça bulunduğu için daha az arıza yaparlar, motor filtresi ve motor yağı gibi malzemeler olmadığı için bakım maliyeti düşüktür. Aynı sebeplerden ekonomik çalışma ömürleri daha uzundur. Dizel forkliftler her 250 saatte bir bakıma ihtiyaç duymaktayken, elektrikli forkliftler için bu 1000 saattir. SANICA Forkliftler 2 yıl 2000 saat, aküsüde 3 yıl olmak üzere Sanica garantisi kapsamındadır.

+ Yakıt Depolama: Dizel ve LPG’li araçların yakıtlarını depolamak işletmeler için risk ve ekstra maliyet oluşturur. SANICA Yeni Nesil Elektrikli forklitlerde bu sorun yoktur.

+ Çalışma Sesi: Elektrikli forkliftleri içten yanmalı forkliftlere göre daha az ses çıkartırlar. Operatörün konforu, kapalı alanlardaki ses seviyesi ve güvenlik açısından önemlidir.

+ Çözüm ortağı: Kaliteli yerli ürün, uygun fiyat ve vade seçenekleri ile, satış ve satış sonrasını destekleyen, konusunda uzman ‘’ Sanica Satış Ve Kiralama Sistemleri ‘’ yeni çözüm ortağınızdır.

‘’ Deponuzda Güç Gösterisine Hazır Olun’’….